Відгуки та думки батьків

Bdzholka добре працює у нас і повністю нас задовольняє.
Я щаслива і не знаю, що можна порадити для удосконалення - ваші завдання захоплюючі, і, найголовніше, вони змінюються, і це здорово, що ми кожен раз робимо щось нове.
Про Bdzholka ми дізналися в школі від нашої вчительки, яка нам все пояснила і показала. І з тих пір Bdzholka стала нашим повсякденним другом, з яким ми вчимося і граємо.

J. Bříšková, мати

Шкода, що ми не дізналися про Вас раніше.... Моєму синові цей додаток дуже подобається, і я бачу значний прогрес.
.....та й мені подобається, коли ми з сином клацаємо :)

J.Strangmuller, батьки

Мушу сказати, я в захваті, хоча мій досвід поки невеликий. Діти в захваті від гейміфікації і нарахування балів за ігри і картинки. Вправи дуже корисні і дійсно практичні.
Я тримаю пальці схрещеними для подальших поліпшень.

Simona B., мати

Я дізналася про Bdzholka при реєстрації моєї дочки в початковій школі, і з першого моменту використання ми від неї в захваті. Дочка, яка не дуже терпляча і хвилини спокійно не посидить сама, включає його сама і терпляче виконує завдання. Це дійсно здорово, і я думаю про те, щоб купити ще кілька вправ для себе на мові, яку я ще не дуже добре знаю.

Велике вам спасибі за все, ви  чудові.

Edita M., мати

Ми познайомилися з програмою минулого року під час пандемії. Нам сподобалася Bdzholka, вона допомогла добре мотивувати дочку повторювати і розвивати те, чого вона навчилася в школі. Особливо для читання.

Молодша дочка, яка в той час була дошкільницею, заздрила своїй сестрі, тому ми теж створили обліковий запис для неї. Ми подумали, що більшість вправ створять для неї проблеми, тому що вона ще не ходила в школу, а більшість вправ припускають, принаймні, базові знання про читання. Однак дочка здивувала нас і так захопилася Bdzholka, що з її допомогою практично навчилася читати без того, щоб ми якось її до цього підштовхнули. З цього року вона одна ходить в перший клас, який здебільшого теж проводила вдома, так що ці навички, набуті на Bdzholka, їй дуже допомогли.

В цілому, ми дуже задоволені програмою. Головним чином, система мотивації добре налагоджена, так що дочки як і раніше цікавляться вправами.

Kateřina Š., мати

Я задоволений тим фактом, що навіть без керівництва я і моя дочка навчилися користуватися додатком за дуже короткий час. Мені подобається мотивація до вправ у вигляді балів, за які діти потім купують обладнання для картини. Мені подобається Англійський модуль. Ми використовуємо на практиці те, що вони обговорюють у школі.

Eva B., мати

Я люблю Bdzholka, вона суперська тим, що для кожної вправи є кілька рівнів, які можна змінювати або вручну, або автоматично, коли дитина досягає певного рівня. Деякі вправи були більш популярні у дітей, деякі - менш, але в цілому я оцінюю Bdzholka на 5/5. Ми двічі брали членство. Оскільки дитина вчиться один раз за допомогою програми, він може виконувати більшість вправ самостійно. Потім ви будете отримувати графічну оцінку по електронній пошті, я думаю, раз на тиждень.

Markéta G., мати