Математика онлайн

Допоможемо дітям заповнити прогалини в математиці!

Які частини математики дитина не розуміє, може бути не відразу очевидно. Якщо у нього є проблеми з дробами, часто безліч інших вправ для відпрацювання дробів йому не допоможуть. Цілком імовірно, що вони насправді не розуміють, наприклад, ділення або множення. Levebee допомагає знаходити і заповнювати такі прогалини.

Кожна вправа у Levebee представляє частковий ментальний навик.

У дітей виникають проблеми з розвитком математичних навичок. Якщо дитина не розбирається в якій-небудь області, йому важко плавно слідувати їй. Levebee пропонує розділити вчення на якомога менші поняття. Завдяки багаторічному досвіду роботи з дітьми з особливими порушеннями в навчанні, у нас є дуже добре сплановані всі розумові дії, які дитина повинна виконати в своїй голові, щоб дійсно зрозуміти дану математичну концепцію.

Приклади вправ:

102
Знайти все по 2 символам

Початкові математичні поняття

117
Розпізнавання лівого/правого на іншій особі

Початкові математичні поняття

124
Доповніть, щоб було більше / менше

Початкові математичні поняття

130
Математичні сходи

Початкові математичні поняття

136
Скільки картинок зникло?

Початкові математичні поняття

202
До чого це відноситься? (0-5)

Рахунок до 5

209
Відкрийте для себе всі можливості призмової композиції (0-5)

Рахунок до 5

406
Наскільки більше / скільки не вистачає (0-20)

Рахунок до 20

552
Прості словесні завдання + - (0-100) без обмежень

Рахунок до 5 100

701
Визначити тінь зображенню

Геометрія

Ви хочете спробувати Levebee у вашій школі чи дитячому садку?
Отримайте пробну ліцензію на 2 місяці безкоштовно!

+420 799 512 123
dopomoha@bdzholka.com.ua

Створено з любов'ю не тільки для дітей з обмеженими можливостями в навчанні.

Ми застосували весь наш попередній досвід в навчанні не тільки для дітей з особливими порушеннями в навчанні, а й для тих, хто з якихось причин пропустив уроки. Функції додатку підходять, зокрема, для дітей з аутизмом, дислексією, СДУГ, іншою рідною мовою або порушеннями зору.

 

Підтримка вчителя

додаток Levebee дозволяє вчителю виявляти прогалини в математиці протягом усього уроку і постійно відстежувати, як учні справляються з їх заповненням.

 

Захист приватного життя дітей

Додаток не відображає рекламу, не збирає ніякої особистої інформації про дітей і не зберігає маркетингові файли cookie. Дані ніколи не залишають межі ЄС.

 

Широкі можливості застосування

Levebee можна використовувати як для пояснення, так і для практики або оцінки. Додаток працює на комп'ютерах, планшетах, смартфонах, проекторах та інтерактивних дошках.

 

Простота використання

Навіть діти, які не вміють читати, можуть користуватися додатком. Він також підходить для вчителів, які тільки починають впроваджувати технології у викладання.

Пілотне тестування-досвід зарубіжних шкіл

Вчителі з пілотних проектів у Чехії, Словаччині, Польщі, Румунії та Ізраїлі одноголосно погоджуються, що, крім прогресу в математиці, діти можуть бачити поліпшення самооцінки, концентрації, незалежності, співпраці з іншими дітьми, а також, наприклад, поліпшення відвідуваності або цифрових навичок.

"Додаток дає мені чітке уявлення про те, що я повинна більше працювати з дітьми, де у них є проблеми і на чому я повинна зосередитися."

Анка, Румунія

"Завдяки Levebee діти люблять математику і сприймають її як захоплююче заняття. Це не просто гра в якості нагороди за навчання, а справжня навчальна гра."

Єва, Словаччина

"Додаток допоміг учням не тільки в математиці, але і в отриманні більшої впевненості в собі і поліпшенні їх сприйняття самих себе."

Агата, Польща

Вплив на учнів з точки зору вчителів:

"Я також була дуже задоволена впливом програми на ставлення дітей до дитячого садка і їх великою зацікавленістю в тому, щоб не пропускати жодного уроку і не упускати можливість використовувати додаток. У мене були учні, які відмовлялися йти з дитячого садка додому і благали батьків повернутися за ними пізніше, щоб у них був час для додаткових вправ в додатку.""В даному конкретному випадку, для хлопчика, який довгий час був відсутній в школі, Levebee допомогла мені дуже легко оцінити його рівень, допомогла мені повторити більшість тем, які він пропустив, і вивела його на потрібний рівень знань.""Я дуже задоволена успіхами одного конкретного учня, тому що він зазвичай дуже сором'язливий, не займається ніякою активною діяльністю, хоча він розумний і кмітливий. Але завдяки Levebee я також побачила прогрес у співпраці, тому що він звернувся за допомогою до інших однокласників. Я спеціально попросила одного з його однокласників сісти поруч з хлопчиком, щоб подивитися, чи почне він спілкуватися, і це спрацювало. Тепер вони друзі."